UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 14 Травень 2019 13:46

ГУ Держпраці звертає увагу: прийти на інспекційне відвідування може тільки інспектор праці з зареєстрованим посвідченням!

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці звертає увагу: прийти на інспекційне відвідування може тільки інспектор праці з зареєстрованим посвідченням!

 

   Головне управління Держпраці у Луганській області інформує, що державний контроль за додержанням законодавства про працю здійснюється у формі проведення інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань інспекторами праці:

  • Держпраці та її територіальних органів;
  • виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад (з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин).

   Контрольні повноваження інспектора праці підтверджується службовим посвідченням, встановленої Міністерством соціальної політики України форми, що видається Державною службою України з питань праці. Держпраці веде реєстр посвідчень інспекторів праці. Посвідчення, щодо якого відсутня інформація в реєстрі посвідчень інспекторів праці, вважається недійсним.

   Отже, якщо до вас завітав інспектор праці з метою проведення інспекційного відвідування, ви маєте право перевірити достовірність повноважень посадової особи  на головній сторінці сайту Державної служби України з питань праці: http://dsp.gov.ua.

Прочитано 331 раз Последнее изменение Вівторок, 14 Травень 2019 13:49
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация