UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 14 Травень 2019 07:11

Фахівці ГУ Держпраці продовжують активну роз’яснювальну роботу щодо різноманітних аспектів законодавства про працю

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці продовжують активну роз’яснювальну роботу щодо різноманітних аспектів законодавства про працю

    Фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області на виконання окремого доручення Голови Державної служби України з питань праці від 18 квітня 2019 року № 78/4.1-19 було розроблено графік проведення інформаційної та інспекційної кампанії в галузях господарювання, що мають найвищий ризик використання незадекларованої праці. Так, було визначено, що наявна більшість працівників, які працюють без оформлення трудових договорів, у таких сферах як сільське господарство, торгівля, будівництво, транспорт та тимчасове розміщення харчування. Саме на галузі сільського господарства та торгівлі була першочергово посилена увага співробітників Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області.

   Наразі фахівцями проводиться низка заходів щодо інформування роботодавців про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю. Для вдосконалення наглядової діяльності у сфері дотримання законодавства про працю, активізації діяльності з виявлення неоформлених трудових відносин у Луганській області, відповідно до пункту 33 «Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295, проводяться відвідування підприємств з метою інформування керівників підприємств про дотримання норм в частині легалізації найманої праці, оформлення трудових відносин та відповідальності роботодавця за порушення законодавства про працю.

95  97

Для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи фахівці ГУ Держпраці часто виїжджають безпосередньо на місце проведення робіт працівниками підприємств області

    Попередженню порушень законодавства про працю сприяє роз’яснювальна робота, що проводиться в інформаційно-консультативному (дорадницькому) пункті, створеному при Управлінні з питань праці. Також триває проведення інформаційних семінарів на базі міських, районних центрів зайнятості, з метою роз’яснення законодавства з легалізації найманої праці, детінізації заробітної плати, а також інших питань, що виникають під час здійснення трудових відносин.

Прочитано 415 раз Последнее изменение Понеділок, 17 Лютий 2020 08:17
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация