UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 13 Травень 2019 11:29

Інспекторами ГУ Держпраці проведено лекцію для працівників ТОВ «Перше хімічне об’єднання»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено лекцію для працівників ТОВ «Перше хімічне об’єднання»

    06 травня 2019 року головним державним інспектором відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено лекцію на тему «Концепція реформування системи управління охороною праці в України» в ТОВ «Перше хімічне об’єднання» (м. Рубіжне).

    Під час заходу працівники підприємства були ознайомлені з основними принципами, напрямками та завданнями побудови системи організації безпеки та гігієни праці в Україні на основі ризикорієнтованого підходу для забезпечення впровадження стандартів Європейського Союзу.

   Розвиток ринкових відносин, впровадження в різні галузі економіки нових технологій одночасно з використанням застарілих технологічних процесів та виробничого обладнання, що є джерелом підвищеної небезпеки, зумовлює необхідність реформування системи управління охороною праці.

    Було зазначено, що діюча система управління охороною праці на всіх рівнях сформована за принципом «коригувальних дій», тобто реагування на небезпечні випадки та ситуації, а не за принципом «запобіжних дій», тобто профілактики небезпечних випадків та ситуацій. Жорстка регламентація правил виконання робіт і використання машин і механізмів наразі не дає можливості оперативно та своєчасно реагувати на швидкий розвиток технологій та економіки і характеризується неефективним використанням ресурсів. За таких умов підприємствам, особливо невеликим, складно швидко адаптуватися до сучасних технологій, змін на ринку товарів і послуг. Тому реформування системи управління охороною праці є вкрай важливим процесом.

    Також під час лекції перед присутніми виступив головний державний інспектор відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області, який звернув увагу присутніх на питання утримання у безпечному стані обладнання машин і механізмів, деталі яких рухаються або обертаються, на питання адаптації технічного прогресу та оновлення устаткування підвищеної небезпеки.

    Відповідальні за охорону праці співробітники підприємства в свою чергу, розповіли про стан охорони праці на підприємстві та плани по підвищенню рівня захисту життя та здоров’я працівників.

 

Прочитано 197 раз Последнее изменение Понеділок, 13 Травень 2019 11:32
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация