UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 10 Травень 2019 07:00

В ГУ Держпраці завершено розслідування нещасного випадку з працівником ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот»

Оцените материал
(0 голосов)

В ГУ Держпраці завершено розслідування нещасного випадку з працівником ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот»

   В Головному управлінні Держпраці у Луганській області закінчено спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, що стався 08 квітня 2019 року зі слюсарем-ремонтником у Приватному Акціонерному Товаристві «Сєвєродонецьке Об’єднання Азот».

   Комісія зі спеціального розслідування дійшла до висновку, що основною причиною нещасного випадку з тяжкими наслідками є порушення вимог безпеки під час експлуатації електроводонагрівача, що привело до його розриву та травмуванню працівника. Супутніми причинами настання нещасного випадку стали недосконалість інструкцій з експлуатації обладнання та невиконання посадових обов’язків керівниками служб.

   За результатами спеціального розслідування керівництву підприємства запропоновано притягнути до дисціплінарної відповідальності працівників, дії яких привели до настання нещасного випадку.

   Керуючись вимогами Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві» , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року №1232 на потерпілого складено акт за формою Н-1.

 

Прочитано 227 раз Последнее изменение П'ятница, 10 Травень 2019 07:02
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация