UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 07 Травень 2019 08:41

За участю фахівців ГУ Держпраці у ТОВ «НВП «Зоря» відбулась низка заходів до Дня охорони праці

Оцените материал
(1 Голосовать)

За участю фахівців ГУ Держпраці у ТОВ «НВП «Зоря» відбулась низка заходів до Дня охорони праці

    Щорічно, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року багато підприємств області залучилися до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи, присвячені святкуванню Всесвітнього дня охорони праці під гаслом: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

   Так, наприклад, у ТОВ «НВП «ЗОРЯ» (м. Рубіжне) в рамках тижня охорони праці пройшов комплекс заходів, присвячених Дню охорони праці. Були проведені тематичні робочі наради, організовано проведення II ступеня контролю у всіх структурних підрозділах, перевірка і оновлення стендів і куточків з охорони праці, а діти співробітників взяли участь у конкурсі малюнків «Охорона праці очима дітей».

   Завершуючим заходом тижня охорони праці стала ділова гра: «Роль управлінських рішень в організації безпечної праці», на яку були запрошені представники відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області.

   Цей захід вперше був організований у ТОВ «НВП «ЗАРЯ» з метою перевірки знань нормативно-правових актів з охорони праці, розвитку уміння ухвалення управлінських рішень щодо питань охорони праці в різних виробничих ситуаціях.

04 2     06

   Для учасників, груп основних структурних підрозділів, було підготовлено 8 тематичних блоків, в яких належало проявити ініціативу, знання, винахідливість і ефективність командної роботи. До гри залучалися і глядачі, які теж могли перевірити свої знання з питань охорони праці.

   Майстерність конкурсантів оцінювали члени компетентного журі, до складу якого входили директори по напрямах, головні фахівці підприємства, а також представник відділу державного нагляду в хімічній промисловості.

   Всі учасники отримали корпоративні грамоти, пам'ятні подарунки. а призери - матеріальне заохочення. Тиждень охорони праці охопив всіх працівників підприємства, що забезпечило рішення головної задачі: подальшого поліпшення умов праці на кожному робочому місці, якісної зміни відношення до безпеки кожного співробітника на своєму робочому місці.

   Заходи, присвячені Дню охорони праці в Україні, триватимуть протягом всього 2019 року і мають охопити як можна більшу частину працюючих громадян і всі без виключення сфери економічної діяльності.

 

Прочитано 177 раз Последнее изменение Вівторок, 07 Травень 2019 10:54
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация