UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 25 Квітень 2019 12:56

За ініціативи ГУ Держпраці у Луганській області відбулись урочисті збори до Дня охорони праці

Оцените материал
(7 голосов)

За ініціативи ГУ Держпраці у Луганській області відбулись урочисті збори до Дня охорони праці

    24 квітня підприємці Луганщини відвідали урочисті збори, присвячені відзначенню Дня охорони праці в України. Ініціаторами заходу спільно виступили Луганська обласна державна адміністрація та Головне управління Держпраці у Луганській області. До організації зборів також долучились Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області, об’єднання організацій роботодавців Луганської області та Федерація профспілок Луганської області, надіславши до президії своїх представників.

    Тему цьогорічного Дня охорони праці було визначено Міжнародною організацією праці як «Безпечне та здорове майбутнє праці». У 2019 році МОП відзначає свій сторічний ювілей, що дає нагоду підбити підсумки багаторічної діяльності та будувати плани з розвитку сфери праці на майбутнє.

    Після короткого вступного слова перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Луганській області окреслив для присутніх завдання та мету Концепції реформування системи охорони праці в Україні, яка була затверджена урядом минулого року. Кінцевою метою реформи повинно стати запровадження національної системи управління безпекою та гігієною праці, сформованої на принципах завчасного виявлення та усунення виробничих ризиків, а також заохочення до створення безпечних та здорових умов праці.

    «Пані та панове, ми знаходимось напередодні радикальних реформ у сфері охорони праці. Ці зміни не будуть і не можуть бути проведені самотужки. Впровадження реформи вимагатиме плідної співпраці всіх учасників процесу – держави, роботодавців та працівників», – наголосив у своєму виступі перший заступник начальника Головного управління Держпраці.

    Про роль та успіхи місцевих державних адміністрацій в управлінні охороною праці в регіонах доповіла головний спеціаліст відділу соціально-трудових відносин та охорони праці управління праці та зайнятості населення Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

    З вітальними словами до роботодавців та працівників також звернулись заступник начальника Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області та заступник голови Федерації профспілок Луганської області.

    Також перед присутніми виступив представник однієї з кампаній-виробників засобів індивідуального захисту, який розповів учасникам заходу про сучасні тенденції у виготовлені ЗІЗ, ознайомив аудиторію з деякими моделями засобів індивідуального захисту та запросив відвідати виставку продукції кампанії, яку він представляв.

   Аудиторія привітала переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей-2019». За проявлену ініціативність, творчу енергію та небайдужість до питань охорони праці юні митці отримали почесні грамоти та подарунки від Головного управління Держпраці. 

    Учасники заходу також відзначили вагомий особистий вклад керівників підприємств, фахівців служб охорони праці та спеціалістів Луганщини у стан промислової безпеки регіону за підсумками 2018 року. Ці заслуги були відзначені листами подяки від Луганської обласної державної адміністрації та почесними грамотами від Головного управління Держпраці у Луганській області.

 

Прочитано 519 раз Последнее изменение Вівторок, 28 Травень 2019 11:26
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация