UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 25 Квітень 2019 08:15

За участю інспекторів ГУ Держпраці у Лисичанському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій

Оцените материал
(0 голосов)

За участю інспекторів ГУ Держпраці у Лисичанському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій

    22 квітня у Лисичанському міському центрі зайнятості за участю інспекторів відділу державного нагляду в сфері трудових відносин Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області проведено ярмарок вакансій. 
    У заході прийняли участь представники роботодавців міста Лисичанська, які презентували свої підприємства, розказали історію їх створення, сферу діяльності, чисельність працюючих, умови праці на підприємстві  та детальніше зупинились на кожній із запропонованих вакансій.
   В ході заходу представники підприємств проводили співбесіди з претендентами на вільні місця, зацікавлювали  їх умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами і гарантували достойний  рівень заробітної плати. 
    Фахівцями ГУ Держпраці були висвітлені питання стосовно порядку оформлення трудових відносин, порядку ведення трудових книжок та обліку працівників. Акцентовано увагу на тому, що неофіційний найманий працівник власноруч позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюються пенсія, матеріальна допомога у разі настання безробіття, а також компенсація тимчасової непрацездатності. 

 

Прочитано 154 раз Последнее изменение Четвер, 25 Квітень 2019 08:17
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация