UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 22 Квітень 2019 09:34

В ГУ Держпраці завершено розслідування нещасного випадку з працівником ТОВ «УКРКАРБО»

Оцените материал
(0 голосов)

В ГУ Держпраці завершено розслідування нещасного випадку з працівником ТОВ «УКРКАРБО»

    У Головному управлінні Держпраці у Луганській області закінчено спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, що стався 01 квітня 2019 року з машиністом підземних установок у Товаристві з додатковою відповідальністю «УКРКАРБО».

     Комісія зі спеціального розслідування дійшла до висновку, що основною причиною нещасного випадку з тяжкими наслідками є неякісне розроблення проектної документації. Для попередження нещасних випадків у подальшому, спеціальною комісією розроблені та запропоновані заходи, щодо усунення причин настання вказаного нещасного випадку.

    Вивчивши технічну документацію, опитавши свідків та інших осіб, причетних до нещасного випадку, з’ясувавши обставини та причини нещасного випадку, керуючись підпунктом 1 пункту 15 «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві» , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011року №1232 комісія зі спеціального розслідування дійшла до висновку, що вказаний нещасний випадок з тяжкими наслідками пов’язаний з виробництвом та береться на облік Товариством з додатковою відповідальністю «УКРКАРБО».

     На потерпілого працівника Товариства з додатковою відповідальністю «УКРКАРБО» складено акт за формою Н-1. Також, за результатами спеціального розслідування до адміністративної відповідальності притягнуто 3 робітників, дії яких привели до настання нещасного випадку.

 

Прочитано 127 раз Последнее изменение Понеділок, 22 Квітень 2019 13:08
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация