UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 17 Квітень 2019 09:56

Фахівці ГУ Держпраці відвідали ТОВ «НВП «ЗОРЯ»

Оцените материал
(6 голосов)
Фахівці ГУ Держпраці відвідали ТОВ «НВП «ЗОРЯ»

 

    На запрошення керівництва Товариства з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗОРЯ» (м. Рубіжне) фахівці Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області 12 квітня 2019 року відвідали підприємство.

    Метою відвідування було поглиблення подальшого співробітництва у сфері промислової безпеки і охорони праці між ТОВ «НВП «ЗОРЯ» з одного боку і Головним управлінням Держпраці у Луганській області з другого боку, та розширення теоретичних знань і практичних навичок фахівців, які здійснюють нагляд за додержанням нормативно-правових актів з охорони праці у частині поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення.

    На теперішній час продукція ТОВ «НВП «ЗОРЯ», а саме – одна з вибухових промислових запобіжних речовин, виготовлена за дозволом Державної служби України з питань праці, проходить попередні випробування у виробничих умовах відокремлених підрозділів вугільних підприємств області. Так як вугільні шахти небезпечні за газом метаном і за вибухами вугільного пилу, то відповідно і до вибухової речовини, яка застосовується у гірничих виробках, пред'являються особливі вимоги по запобіжності. Визначення відповідності запобіжних властивостей зазначеної вище виготовленої продукції вимогам технічних умов проводиться шляхом проведення відповідних випробувань. Такі випробування проводять у ТОВ «НВП «ЗОРЯ» на спеціальному майданчику по затвердженому регламенту випробувань.

    Фахівці Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області ознайомились з технічною документацією і методикою випробувань. Після отримання відповідного інструктажу з питань охорони праці вони були запрошені керівництвом служби охорони праці ТОВ «НВП «ЗОРЯ» бути присутніми під час проведення серії випробувань на запобіжні властивості вибухової промислової запобіжної речовини у вугільній пилоповітряній суміші. Випробування пройшли за регламентом і підтвердили запобіжні властивості партії вибухових матеріалів.

   Завдяки відвідуванню фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області Товариства з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗОРЯ», співробітники підприємства та фахівці Головного управління мали змогу обмінятися один з одним знаннями та навичками з питань промислової безпеки та охорони праці.

Прочитано 222 раз Последнее изменение Середа, 17 Квітень 2019 10:04
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация