UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 15 Квітень 2019 12:05

Фахівцями ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів на підприємствах області

    З 04 по 10 квітня 2019 року фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, а саме: 8 нарад, 6 семінарів та 3 позапланові перевірки.

   Так, 04 та 05 квітня було проведено семінари та наради з тем: «Дотримання правил безпеки під час виконання робіт на висоті», «Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями», а також «Місячник з профілактики порушень з охорони праці та нещасних випадків на виробництві, присвячений Всесвітньому дню охорони праці» на таких підприємствах, як ТОВ «Ролет»,  «Квалітет-1» (м. Кремінна), ТОВ «Листрансмаш» (м. Лисичанськ), ФОП Сердечний С.І. , ТОВ  «МКЧ МЕТАЛОСНАБ»  (м. Рубіжне) та ФОП  «ТКАЧЕНКО СЕРГІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ» (смт. Комишуваха).      

   З 08 по 10 квітня проведено: семінар щодо правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів у ПАТ «Регенерат», семінар щодо правил охорони праці під час свердлильних робіт у ТОВ «Пріорітет-АВ» (м. Лисичанськ), семінар «Місячник з профілактики порушень з охорони праці та нещасних випадків на виробництві, присвячений Всесвітньому дню охорони праці» у ФОП Шаповалов П.О. (м. Рубіжне),  ФОП «БЛІНОВ СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ» (м. Попасна),   КП «КРЕМІННАТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (Кремінське ВУВКГ, м. Кремінна). Також з працівниками останніх двох зазначених суб’єктів господарювання було проведено семінари з теми «Організаційні заходи, якими досягається безпека робіт в електроустановках».

  Окрім превентивних заходів, протягом звітного періоду фахівцями відділу також було проведено наступні позапланові перевірки за проханням керівників суб’єктів господарювання:

  • з 04 по 05 квітня 2019р. – позапланова перевірка у ТОВ «Об’єднане господарство залізничного транспорту» (м. Сєвєродонецьк);
  • з 04 по 05 квітня 2019р – перевірка виконання припису у Середній ЗОШ №18 м. Сєвєродонецька;
  • з 05 по 08 квітня 2019р. – позапланова перевірка у ТОВ «Об’єднане господарство залізничного транспорту» (м. Сєвєродонецьк).

    

 

Прочитано 225 раз Последнее изменение Понеділок, 15 Квітень 2019 12:08
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация