UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 04 Квітень 2019 07:27

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь у роботі комісії по списанню породного відвалу з числа тих, що горять

Оцените материал
(6 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь у роботі комісії по списанню породного відвалу з числа тих, що горять

    Нещодавно у складі комісії для списання породного відвалу із числа таких, що горять, фахівці управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області та Донецької виконавчої дирекції ліквідації шахт, провели обстеження породного відвалу №2 шахти «Кремінна-Західна».

    Згідно паспорту, даний породний відвал був зупинений у 1969 році, його висота складала 58м, площа основи відвалу 57 тис.м2, об’єм 998 тис.м3. Відвал вважався таким, що горить.

    Гасіння породного відвалу виконувалось протягом 2013 року згідно проектних рішень (зрошення водою поверхні відвалу). У 2014, 2017 та 2018 роках підприємством, яке має відповідний дозвіл на виконанні робіт підвищеної небезпеки (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, виконувалися планові виміри температури породного відвалу. Температурні зйомки були проведені у відповідності з вимогами п.п.7.2. та 7.3. «Інструкції із запобігання самозапалюванню, гасіння та розбирання породних відвалів».

   Виміри температури виконувались відповідно до «Методичних вказівок для проведення температурних зйомок на породних відвалах вугільних шахт і збагачувальних фабрик» на глибині 0,5м від поверхні, за рекомендованою схемою.

    В результаті вимірювань було встановлено, що температура порід на глибині 0,5м не перевищує 45ºС , що дає підстави вважати породний відвал таким, що не палає. Після списання породного відвалу з числа тих, що горять, передбачено проведення його озеленення.              

 

Прочитано 164 раз Последнее изменение Четвер, 04 Квітень 2019 07:29
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация