UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 04 Квітень 2019 07:46

Інспектором ГУ Держпраці проведено нараду з працівниками Троїцької газової дільниці Новопсковського МРУЕГГ

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектором ГУ Держпраці проведено нараду з працівниками Троїцької газової дільниці Новопсковського МРУЕГГ

    Напочатку квітня інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів за участю представників підприємств області.

    Так, 01 квітня головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі провів нараду зі співробітниками Троїцької газової дільниці Новопсковського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства на тему «Стан безпечної експлуатації систем газопостачання».

    В ході заходу інспектор ГУ Держпраці довів до відома присутніх, що порушення правил безпеки системи газопостачання підвищує ризик виникнення нещасних випадків, пов'язаних з використання природного газу на виробництві та в побуті. Увагу присутніх будо звернуто на те, що необхідно постійно приділяти час для проведення навчання та інструктажів з працівниками підприємства та дотримуватись встановлених вимог безпеки до систем газопостачання. Необхідно створювати для кожного працівника безпечні і нешкідливі умови праці шляхом належного облаштування робочих місць, відповідно до Загальних вимог стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників, затверджених наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 25 січня 2012 року № 67, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2012 року за № 226/20539.

    Також присутнім була надана інформація щодо вимог безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків, зокрема - витяг з пункту 6 розділу V «Вимоги безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків» Правил безпеки систем газопостачання (ПБСГ НПАОП 0.00-1.76-15).

    Наприкінці наради інспектором ГУ Держпраці у Луганській області були наведені приклади, та роз’яснення щодо локалізації аварійних ситуацій при використанні газу, надання первинної медичної допомоги при отруєнні чадним газом або втраті свідомості у зв’язку з великою кількістю вуглекислого газу в приміщенні.

               

 

Прочитано 234 раз Последнее изменение Середа, 03 Квітень 2019 18:50
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация