UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 04 Квітень 2019 08:09

Фахівцями ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів на підприємствах області

    Наприкінці березня фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд семінарів-нарад для керівників, інженерно-технічного складу і працівників ТОВ "СПЕЦВАГОНКОМПЛЕКТ" (м. Попасна), ТОВ «Промлит» (м. Лисичанськ), ДП «Сєвєродонецький авторемзавод» (м. Сєвєродонецьк).

  Під час заходів їх учасники розглянули питання утримання суб’єктами господарювання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних площадок, наявності перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті. Фахівцями ГУ Держпраці були доведені вимоги утримання суб’єктами господарювання у безпечному технічному стані обладнання, машин і механізмів, деталі яких рухаються та/або обертаються.

   Зокрема, керівникам підприємств було нагадано, що роботодавець повинен вживати необхідних заходів, щоб виробниче обладнання, яке використовується працівниками, відповідало виконуваній роботі або було належним чином пристосоване для виконання роботи та не становило загрози їхньому життю або здоров’ю. На заходах також йшлося про посилення контролю за:

  • здійсненням моніторингу та оцінки технічного стану такого виробничого обладнання, як машини, механізми, устаткування підвищеної небезпеки;
  • своєчасними первинними, періодичними, позачерговими технічними оглядами та експертними обстеженнями зазначеного обладнання;
  • своєчасним усуненням небезпечних факторів, які можуть призвести до нещасного випадку або аварійних ситуацій на виробництві.

    В ході семінарів-нарад його учасники обговорили питання професійної підготовки та своєчасного проходження навчання та перевірки знань працівників, які здійснюють використання виробничого обладнання, та ознайомлення таких працівників із ризиками, що можуть виникнути внаслідок використання виробничого обладнання, спеціальної підготовки працівників, які здійснюють ремонт, реконструкцію, модернізацію та технічне обслуговування виробничого обладнання.

    Фахівці ГУ Держпраці у Луганській області вкотре наголосили, що суб’єкт господарювання, який експлуатує обладнання, повинен забезпечити  його утримання в справному стані та безпечну експлуатацію шляхом організації нагляду, технічного обслуговування, технічного огляду та ремонту власними силами або укладає договір з іншим суб’єктом господарювання на виконання зазначених робіт.

Прочитано 321 раз Последнее изменение Середа, 03 Квітень 2019 18:13
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация