UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 01 Квітень 2019 08:41

В ГУ Держпраці проведено низку лекцій на тему «Робота зі зверненнями громадян»

Оцените материал
(0 голосов)

В ГУ Держпраці проведено низку лекцій на тему «Робота зі зверненнями громадян»

    Протягом січня-березня 2019 року, відповідно до плану роботи на І квартал 2019 року, головним спеціалістом сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації проведено 6 лекцій для працівників   Головного управління Держпраці у Луганській області на тему: «Робота зі зверненнями громадян».

    Під час лекцій роз’яснено поняття звернення, в яких формах воно може бути викладено та вимоги до нього. Наголошено на тому, що громадяни мають право звертатися до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об’єднань громадян, посадових осіб українською чи іншою мовою, прийнятною для сторін. Також розтлумачено, які звернення не підлягають розгляду та вирішенню.

   Увагу слухачів лекцій було акцентовано на тому, що у випадку, якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади чи місцевого самоврядування, підприємством, установою, організацію незалежно від форм власності, об’єднанням громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п’яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обґрунтованого рішення органом чи посадовою особою, воно в той же термін повертається громадянину з відповідними роз’ясненнями. Забороняється направляти скарги громадян для розгляду тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються. Особливу увагу було приділено питанню термінів розгляду звернень громадян.

    Мета проведення лекцій для працівників Головного управління - роз’яснення щодо роботи зі зверненнями громадян та закріплення набутих навичок. Ці знання необхідні фахівцям ГУ Держпраці у Луганській області під час виконання ними своїх посадових обов’язків.

 

Прочитано 214 раз Последнее изменение Понеділок, 01 Квітень 2019 08:43
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация