UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 28 Березень 2019 11:14

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

    З 21 по 27 березня 2019 року фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, а саме:  проведено 3 позапланові перевірки, 6 нарад та 6 семінарів.
    Так, 21 березня провели: семінар на тему «Утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних площадок, наявності перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті» у ТОВ «Уніфарб» (м. Кремінне),  нараду щодо проведення інструктажів з охорони праці у ТОВ «ПЛАНО» (м. Лисичанськ),  нараду щодо дотримання порядку при проведенні розслідування та веденні обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві у ФОП Носков А.Г. (м. Рубіжне),  нараду щодо належного утримання суб’єктами господарювання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних площадок, наявності перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті у ПАТ «Мирнодолинський дослідно-експериментальний завод» (смт. Тошківка).
    22 березня провели: нараду за темою «Організація та безпечне проведення робіт в електроустановках» у ТОВ «Уніфарб» (м. Рубіжне), нараду щодо правил охорони праці під час робіт на висоті у ТОВ «Листрансмаш» (м. Лисичанськ). 
    25 березня провели семінар щодо правил охорони праці під час зварювання металів  у ТОВ «Техмашпром» (м. Лисичанськ). 
   26 березня провели  семінар на тему  «Утримання суб’єктами господарювання у безпечному технічному стані обладнання, машин і механізмів, деталі яких рухаються та/або обертаються» у ТДВ "ПОПАСНЯНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" (м. Лисичанськ), семінар  на тему «Утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних площадок, наявності перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті» у ТОВ «Кремінський брикетний завод»,  нараду за темою  «Дотримання порядку при проведенні навчання і перевірки знань з питань охорони праці» у ФОП Шаповалов П.О. (м. Рубіжне). 
   27 березня семінар за темою «Утримання суб’єктами господарювання у безпечному технічному стані обладнання, машин і механізмів, деталі яких рухаються та/або обертаються» у ТОВ "СПЕЦВАГОНКОМПЛЕКТ" (м. Попасна) та  семінар щодо правил охорони праці під час виконання робіт на висоті у ТОВ «Промлит» (м. Лисичанськ).
    Також протягом звітного періоду були проведені наступні позапланові перевірки: 
    21.03.19-22.03.19 - позапланова перевірка у ТП «Теплокомуненерго» (м. Сєвєродонецьк);
    26.03.19-27.03.19 - перевірка виконання припису у Середній ЗШ №7 (смт. Сиротине);
    27.03.19-28.03.19 - позапланова перевірка у ТП «Теплокомуненерго» (м. Сєвєродонецьк).
     Під час проведення семінарів та нарад з працівниками підприємств були обговорені саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Під час проведення превентивних заходів та позапланових перевірок фахівці ГУ Держпраці у Луганській області надали низку роз’яснень та звернули увагу робітників на необхідності приділення особливої уваги тим, чи іншим аспектам охорони праці.

 

Прочитано 353 раз Последнее изменение Четвер, 28 Березень 2019 11:19
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация