UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 28 Березень 2019 07:39

Фахівцями ГУ Держпраці проведено семінар – нараду за участю працівників підприємств вугільної промисловості

Оцените материал
(5 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено семінар – нараду за участю працівників підприємств вугільної промисловості

    З метою забезпечення безпечної роботи вугільних підприємств та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій у період весняного паводка фахівцями Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області за участю заступників директорів шахт з охорони праці, головних геологів та головних маркшейдерів шахт ДП «Первомайськвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля» було проведено спільний семінар-нараду на тему: «Організація робіт вугільних підприємств у період весняного паводку у 2019 році».

    Під час заходу його учасники розглянули наступні питання:

    1. Створення комісії з підготовки підприємства до весняного паводку під головуванням головного інженера шахти та списки посадових осіб, яких пропонується включати до її складу;

    2. Обов’язки створеної комісії:

  • Розробка комплексу заходів щодо попередження та недопущення підтоплення шахти;
  • Обстеження стану гірничих виробок та усть ліквідованих виробок, які мають вихід на денну поверхню;
  • Обстеження виходів вугільних пластів, розвідувальних свердловин, пробурених з поверхні, обстеження вугільних складів, шахтних будівель на можливе проникнення талої води;
  • Обстеження водойм, ставків та річок, розташованих в межах гірничих відводів шахт;
  • Обстеження водоперепусків у шахтах та гідротехнічних споруд;
  • Чистка водозбірників та приймальних колодязів.   

     3. Проведення постійного спостереження за територіями, що можуть бути затоплені внаслідок танення снігу, та територій, на яких можлива активізація небезпечних геологічних процесів.

     4. Створення бригади з підготовки гідротехнічних споруд до весняного паводку і пропуску талих вод та забезпечення цих бригад необхідними інструментами, обладнанням та спецодягом;

    Наприкінці заходу були заслухані звіти заступників директорів шахт з охорони праці вугільних підприємств ДП «Первомайськвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля» про виконання заходів з підготовки шахт до весняного паводку та пропозиції по усуненню негативних ситуацій, що виникають та тих, що можуть виникнути у цей період.

    За результатами проведення семінару-наради його учасники вирішили наступне:

  1. На вугільних підприємствах забезпечити безумовне виконання розроблених заходів з метою попередження підтоплення шахт.
  2. Отриману на семінарі інформацію використовувати в подальшій роботі для поліпшення стану промислової безпеки у  відповідності до нормативно - правових актів з охорони праці.

 

Прочитано 222 раз Последнее изменение Четвер, 28 Березень 2019 10:56
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация