UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 27 Березень 2019 12:33

За участю фахівця ГУ Держпраці відбувся семінар для роботодавців Луганщини з питань легалізації найманої праці

Оцените материал
(1 Голосовать)

За участю фахівця ГУ Держпраці відбувся семінар для роботодавців Луганщини з питань легалізації найманої праці

   Заступник начальника відділу державного нагляду в сфері трудових відносин Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області прийняла участь у семінарі для роботодавців Луганщини з питань легалізації найманої праці, оформлення трудових відносин та відповідальності роботодавця за порушення законодавства про працю.

  Захід відбувся 25 березня 2019 року в приміщенні Лисичанського міського центру зайнятості за участю представників Управління Пенсійного фонду України в місті Лисичанську.

   Головним управлінням Держпраці у Луганській області продовжується проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з метою попередження порушень законодавства про працю. Так, в ході зазначеного семінару роботодавцям вкотре було роз’яснено норми чинного законодавства в частині працевлаштування найманих працівників, термінів надання повідомлення до Державної фіскальної служби про працевлаштування та відповідальності роботодавця за порушення законодавства про працю згідно статті 265 Кодексу законів про працю України.

 

Прочитано 438 раз Последнее изменение Середа, 27 Березень 2019 12:35
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация