UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 27 Березень 2019 07:48

Інспектори ГУ Держпраці провели виїзний прийом громадян

Оцените материал
(3 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели виїзний прийом громадян

  

    25.03.2019 р., Головними державними інспекторами відділів експертизи умов праці та державного нагляду в сфері гігієни праці Головного управління Держпраці у Луганській області, спільно зі спеціалістом Управлінням Пенсійного Фонду України в Попаснянському районі Луганської області, був проведений виїзний прийом громадян, згідно графіку роботи у інформаційно - консультаційному пункті, розташованому в приміщенні ВЦА м. Золоте та с. Катеринівка.

    Питання які розглядались під час прийому громадян:

  1. Порядок застосування Списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 461;
  2. Пільгові пенсії згідно із Законом «Про пенсійне забезпечення» надаються за результатами атестації робочих місць за Списком №1 професій для працівників, які працюють на підземних роботах, на роботах із шкідливими умовами праці та в гарячих цехах.
  3. Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій, згідно наказу МОЗ України № 246.

    Також особливо було звернуто увагу на легалізацію найманої праці та недопущення роботодавцем використання праці без офіційного працевлаштування.

   В результаті спільного прийому громадян було прийнято рішення про подальше співробітництво з Управлінням Пенсійного Фонду України в Попаснянському районі Луганської області та планування спільної діяльності з урахуванням розглянутих питань.

      

Прочитано 243 раз Последнее изменение Четвер, 28 Березень 2019 09:50
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация