UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 26 Березень 2019 06:21

Інспекторами ГУ Держпраці проведено семінар для працівників ПрАТ «ЛИНІК»

Оцените материал
(2 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено семінар для працівників ПрАТ «ЛИНІК»

    20 березня 2019 року інспекторським складом сектору ринкового нагляду відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області проведений семінар з працівниками ПрАТ «ЛИНІК» на тему «Державний ринковий нагляд. Вимоги до засобів індивідуального захисту та промислового обладнання».

    Увагу учасників семінару було акцентовано на тому, що згідно п. 2 розділу II «Мінімальних вимог безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці», засоби індивідуального захисту мають відповідати вимогам «Технічного регламенту засобів індивідуального захисту», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2008 р. за № 761, щодо безпеки та стандартам стосовно конструкції і виготовлення.

     Крім того, згідно пп. 1 п. 4 розділу ІІ «Вимог безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками» виробниче обладнання, що надається працівнику та використовується ним, має бути технічно справним і відповідати вимогам відповідних технічних регламентів, якщо виробниче обладнання виготовлене після дати набрання чинності такими технічними регламентами.

   Перелік технічних регламентів та видів нехарчової продукції щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. за № 1069.

    За результатами семінару була досягнута домовленість щодо посилення контролю з боку працівників ПрАТ «ЛИНІК» за відповідністю Технічним регламентам засобів індивідуального захисту та промислового обладнання, що закуповуються підприємством. У разі виявлення продукції, що не відповідає вимогам Технічних регламентів, підприємству було запропоновано звертатися зі зверненнями до Головного управління Держпраці у Луганській області для захисту права на безпечність продукції.

 

Прочитано 314 раз Последнее изменение Вівторок, 26 Березень 2019 06:24
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация