Версия для печати
Четвер, 21 Березень 2019 13:10

Луганській окружний адміністративний суд задовольнив позов ГУ Держпраці до ДП «Первомайсквугілля»

Оцените материал
(2 голосов)

Луганській окружний адміністративний суд задовольнив позов ГУ Держпраці до ДП «Первомайсквугілля»

    Напочатку березня 2019р. Луганській окружний адміністративний суд виніс рішення у справі за адміністративним позовом Головного управління Держпраці у Луганській області до Державного підприємства «Первомайськвугілля».

    Згідно рішення, позов ГУ Держпраці у Луганській області до ДП «Первомайсквугілля» про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю) було задоволено.

    Суд вирішив: застосувати заходи реагування у сфері державного нагляду до ДП «Первомайсквугілля» та зобов’язати зупинити виконання робіт шляхом заборони спуску у шахту підземних працівників відокремлених підрозділів ДП первомайсквугілля: шахта «Золоте», шахта «Карбоніт», шахта «Гірська», шахта «Тошківська», без індивідуально закріплених ізолювальних саморятівників, у зв’язку з загрозою життю та здоров’ю людей до усунення встановлених порушень.

   Нагадаємо, у січні 2019р. Луганській окружний адміністративний суд також задовольнив позов Головного управління Держпраці у Луганській області до Публічного акціонерного товариства «Лисичанськвугілля» про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду та зобов’язав ПАТ «Лисичанськвугілля» зупинити виконання робіт шляхом заборони спуску у шахту підземних працівників відокремлених підрозділів ПАТ «Лисичанськвугілля»: шахта ім..Г.Г. Капустіна, шахта «Привільнянська», шахта «Новодружеська», шахта ім. Д.Ф.Мельникова, без індивідуально закріплених ізолювальних саморятівників, у зв’язку з загрозою життя та здоров’ю людей.

 

Прочитано 268 раз Последнее изменение Четвер, 21 Березень 2019 14:10
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии