Версия для печати
Середа, 20 Березень 2019 09:23

За участю фахівців ГУ Держпраці проведено реверсування вентиляційного струменя у гірничих виробках шахти «Привільнянська»

Оцените материал
(3 голосов)

За участю фахівців ГУ Держпраці проведено реверсування вентиляційного струменя у гірничих виробках шахти «Привільнянська»

   Згідно плану, узгодженого з командиром 2-го Воєнізованого гірничорятувального загону, під контролем головного державного інспектора Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області нещодавно на відокремленому підрозділі «Шахта Привільнянська» ПАТ «Лисичанськвугілля» проведено реверсування вентиляційного струменя повітря у гірничих виробках, а також перевірка інших вентиляційних режимів відповідно до плану ліквідації аварій. Перевірка реверсування вентиляційного струменя проводилась під керівництвом головного інженера шахти начальником дільниці ВТБ і головним механіком шахти.

    За результатами проведеного реверсування вентиляційного струменя з пропуском його по виробках за схемою, передбаченою планом ліквідації аварій, витрата повітря, що проходить по виробкам у реверсивному режимі провітрювання становила більше ніж 61% від об’єму повітря, що проходить ними в нормальному режимі. При цьому максимальний вміст метану у кожній виробці не перевищував 0,2%.

    У порівнянні з минулим реверсуванням відбулося покращення в частині скорочення гірничих виробок з незадовільним станом, встановлення додаткових ізоляційних споруд і в наслідок чого середня витрата повітря, що проходить по виробкам у реверсивному режимі провітрювання становила 74%.

  Переведення вентиляторної установки на реверсивний режим роботи виконано за 6 хвилин, що відповідає вимогам Правил безпеки у вугільних шахтах. Тривалість реверсування вентиляційного струменя відповідала часу, який необхідний для виведення на поверхню всіх підземних працівників, які можуть бути захоплені аварією. За результатами проведення реверсування вентиляційного струменя повітря у гірничих виробках складено відповідний акт.

Прочитано 272 раз Последнее изменение Середа, 20 Березень 2019 09:25
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии