Версия для печати
Вівторок, 19 Березень 2019 09:48

Посадовець ГУ Держпраці взяв участь у науково-практичній конференції з питань проведення комплексу весняно-польових робіт

Оцените материал
(2 голосов)

Посадовець ГУ Держпраці взяв участь у науково-практичній конференції з питань проведення комплексу весняно-польових робіт

    Начальник відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально культурній сфері на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області взяв участь в науково-практичній конференції з питань особливостей проведення комплексу весняно-польових робіт на підприємствах агропромислового комплексу Луганської області, яка нещодавно відбулась у Луганській обласній державній адміністрації. 

   Під час конференції її учасники розглянули низку питань щодо підвищення якості ведення господарювання, технічного переоснащення, більш ефективного використання сільгоспугідь. Спікерами заходу були надані методичні рекомендації з особливостей проведення комплексу весняно-польових робіт і догляду за посівами озимих та ярих ранніх культур. Зокрема, щодо раціонального використання земель, визначення посівної якості насіннєвого матеріалу, виробничої та фітосанітарної безпеки.

апк 2

   У свою чергу, посадовець ГУ Держпраці під час доповіді торкнувся таких важливих питань, як проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці, організація та проведення медичних оглядів працівникам сільськогосподарських підприємств. Також під час доповіді до уваги присутніх було доведено аналіз травматизму на підприємствах агропромислового комплексу України в цілому. Окремо було розглянуто випадки виробничого травматизму на підприємствах агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери Луганської області, а саме – причини нещасних випадків та заходи попередження нещасних випадків.

.

 

Прочитано 217 раз Последнее изменение Вівторок, 19 Березень 2019 09:51
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии