UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 18 Березень 2019 08:27

За участю фахівців ГУ Держпраці у м. Сєвєродонецьку відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

Оцените материал
(0 голосов)

За участю фахівців ГУ Держпраці у м. Сєвєродонецьку відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

    15 березня 2019 року у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю, в якому прийняли участь співробітники Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області.

   Фахівці ГУ Держпраці поінформували присутніх на заході осіб про те, що чинне законодавство України гарантує особам з інвалідністю рівні з іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства, рівність трудових прав громадян.

IMG 8c5ebff1c0bf8ce2a6e33e78f690103b V копия

   Крім того, роботодавцям нагадали про забезпечення виконання вимог статті 172 КЗпП,а саме: у випадках, передбачених законодавством, роботодавець зобов’язаний організувати навчання, перекваліфікацію і працевлаштування осіб з інвалідністю в відповідно до медичних рекомендацій, встановити на їх прохання неповний робочий день або неповний робочий тиждень та створити пільгові умови праці. Також особи з інвалідністю мають право на надання щорічної оплачуваної відпустки повної тривалості ще до настання шестимісячного терміну їхньої безперервної роботи у перший рік роботи на підприємстві згідно частина 7 статті 10 Закону України “Про відпустки” (надалі – Закон № 504/96), а працівники-цієї категорії, які вже тривалий час працюють на підприємстві, за своїм бажанням мають право піти у щорічну відпустку в зручний для них час (частина 13 статті 10 Закону № 504/96).

    Під час заходу фахівці ГУ Держпраці надали низку роз’яснень щодо різноманітних аспектів трудового законодавства України.

 

Прочитано 228 раз Последнее изменение Понеділок, 18 Березень 2019 08:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация