UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 18 Березень 2019 08:06

За участю фахівця ГУ Держпраці відбулась нарада з питань наповнення бюджету та погашення заборгованості

Оцените материал
(0 голосов)

За участю фахівця ГУ Держпраці відбулась нарада з питань наповнення бюджету та погашення заборгованості

    Минулого тижня за участю заступника начальника Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Луганській області відбулась нарада з питань наповнення бюджету та погашення заборгованості . В нараді також взяли участь представники Головного управління ДФС у Луганській області та Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області.

    Учасники заходу обговорили результати спільної роботи. Так, за 2 місяця поточного року стягнено 1,0 млн.грн. в рахунок погашення заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, що в 10 разів більше аналогічного періоду минулого року. За інформацією головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області фонд оплати праці по області зріс майже на 40%.

    Під час наради були обговорені питання погашення заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, легалізації зайнятості населення, проведення інспекційних відвідувань ризикових суб’єктів господарювання, а також визначені напрями подальшої співпраці.

 

Прочитано 233 раз Последнее изменение Понеділок, 18 Березень 2019 08:08
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация