UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 13 Березень 2019 09:10

ГУ Держпраці інформує про розслідування нещасного випадку, якщо потерпілий здійснював проїзд на роботу чи з роботи на власному автотранспорті

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці інформує про розслідування нещасного випадку, якщо потерпілий здійснював проїзд на роботу чи з роботи на власному автотранспорті

 

   Головне управління Держпраці у Луганській області надає роз’яснення з приводу питання, яке виникає під час розслідування нещасного випадку,  якщо  потерпілий  здійснював проїзд  на роботу чи з роботи на власному автотранспортному засобі.
    Щодо визнання або невизнання нещасного випадку, який стався під час проїзду на роботу чи з роботи на власному автотранспортному засобі, пов'язаним з виробництвом повідомляємо наступне.
    Перелік обставин, за яких нещасний випадок визнається таким, що пов'язаний з виробництвом, і складається акт за формою Н-1, визначений у пункті 15 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві затверджено постановою Кабінету Міністрів України  від 30 листопада 2011 р. № 12324 (далі -  Порядок), в тому числі: використання власного транспортного засобу в інтересах підприємства з дозволу або за письмовим дорученням роботодавця чи безпосереднього керівника робіт.
    Під час проведення розслідування комісія зобов'язана з'ясувати за яких підстав потерпілий використовував власний транспортний засіб. Якщо встановлено, що потерпілий використовував власний автотранспортний засіб в інтересах підприємства з дозволу або за письмовим дорученням роботодавця чи безпосереднього керівника робіт, то на зазначений випадок поширюється дія Порядку, та випадок визнається таким, що пов'язаний з виробництвом, і складається акт за формою Н-1.
    У випадку не підтвердження факту його використання в інтересах підприємства на даний випадок поширюється дія Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 N 270.
Прочитано 283 раз Последнее изменение Середа, 13 Березень 2019 09:12
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация