Версия для печати
Понеділок, 11 Березень 2019 09:15

В ході превентивних заходів з працівниками підприємств області обговорено ряд актуальних питань охорони праці

Оцените материал
(0 голосов)

В ході превентивних заходів з працівниками підприємств області обговорено ряд актуальних питань охорони праці

    Інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області протягом минулого тижня – з 04 по 07 березня було проведено ряд превентивних заходів, направлених на поліпшення стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах, що використовують природний газ.

    Зокрема, проведено: 4 наради, 2 лекції та 2 семінари з працівниками Біловодського КДЗО №3 «Джерельце», аварійно-диспетчерської служби Марківського МРУЕГГ, ТДВ «Лисичанський желатиновий завод», ТОВ «ФОРТЕКС ГАЗ». В ході зазначених заходів з працівниками підприємств були обговорені наступні теми: «Стан охорони праці на підприємстві», «Вимоги Правил безпеки систем газопостачання», «Вимоги до організації роботи аварійно-диспетчерських служб», «Безпечна експлуатація димових та вентиляційних каналів житлових і громадських будинків», «Порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків на виробництві».

    Присутнім працівникам підприємств та організацій під час превентивних заходів було нагадано про існуючи законодавчі акти з охорони праці з вказаних тем, розкриті їх загальні вимоги. Окремо звернута увага учасників превентивних заходів на можливі специфічні небезпечні та шкідливі фактори під час виконання робіт підвищеної небезпеки, обслуговування устаткування у газовому господарстві.

    Також протягом звітного періоду інспекторами відділу було надано 4 консультації на двох консультаційних пунктах області та проведено дві позапланові перевірки стану охорони праці та промислової безпеки (стану систем газопостачання та виконання раніше виданого припису) у КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» та Біловодському КДЗО №3 «Джерельце».

 

Прочитано 211 раз Последнее изменение Понеділок, 11 Березень 2019 09:18
Автор

Автор-редактор статей

Последнее от Автор

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии