UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 07 Березень 2019 09:17

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

   Протягом тижня – з 28 лютого по 06 березня 2019 року фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області.

   А саме, проведено: 4 наради, 7 семінарів, 1 лекція та 2 позапланові перевірки. З посадовими особами та працівниками ДП «Сєвєродонецький авторемзавод», ТОВ «Согдіана», ТОВ «Торпром», ТОВ «Рубеековторма», ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод», ТОВ «Лисстальпром», ТОВ «Атлант» та інших підприємств були обговорені питання організації виконання ремонтних робіт в електроустановках, правила охорони праці під час холодного оброблення металів, правила охорони праці під час робіт на висоті, правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт, правила охорони праці з організації безпечного ведення вогненебезпечних робіт, правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями та інші важливі питання , які стосуються охорони праці на підприємстві.

   Також у період з 04 по 05 березня тривала позапланова перевірка дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у трансформаторній підстанції ТП-1110/6кВ ТДВ «Лисичанський желатиновий завод» та позапланова перевірка виконання припису співробітниками Лисичанської середньої школи №25.

   Під час проведення позапланових перевірок була звернута особлива увага керівників суб′єктів господарювання на охорону життя і здоров’я усіх працівників, на належні, безпечні, нешкідливі і здорові умови праці персоналу у процесі їх трудової діяльності, на своєчасність проведення заходів для поліпшення стану охорони праці.

    Під час проведення превентивних заходів з працівниками підприємств були обговорені саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговоривши актуальні питання з охорони праці, фахівці ГУ Держпраці надали низку роз’яснень щодо різноманітних питань безпеки праці та звернули увагу робітників підприємств на необхідність приділення особливої уваги тим, чи іншим аспектам охорони праці.     

  

 

Прочитано 195 раз Последнее изменение Четвер, 07 Березень 2019 09:19
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация