Версия для печати
П'ятница, 01 Березень 2019 11:30

Інспекторами ГУ Держпраці обговорено ряд актуальних питань охорони праці зі співробітниками підприємств області

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці обговорено ряд актуальних питань охорони праці зі співробітниками підприємств області

   Протягом тижня - з 20 по 27 лютого 2019 року інспекторами відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено 5 позапланових перевірок, 6 нарад та 4 семінари на підприємствах області.

   В період з 20 по 22 лютого проведено позапланові перевірки в ТДВ «Лисичанський желатиновий завод», ТОВ НВП «РОКБА» (м. Рубіжне) та Лисачанському КТП 032806. З 25 по 27 лютого були проведені позапланові перевірки виконання суб’єктом господарювання припису щодо усунення порушень вимог законодавства про охорону праці проведено в ДНЗ №1 «Шпачок» (м. Лисичанськ) та СШ №10 м. Рубіжного.

   Превентивні заходи з питань охорони праці поводились на наступних підприємствах.

   21 лютого проведено наради за такими темами: «Проведення інструктажів з питань охорони праці» в ТОВ «ЛАТЄСТ» (м. Сєвєродонецьк), «Проведення ремонтів, оглядів та обслуговування обладнання, у тому числі робіт на висоті суб’єктами господарювання» в ДП «ТЕХМОНТАЖ-РУБІЖНЕ» ЗАТ «КСУ» ТЕХМОНТАЖ (м. Рубіжне);

   22 лютого проведено наступні наради: «Дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках» у ТОВ «РИТМ» (м. Кремінна), «Дотримання правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями в ТОВ «Вотер тім» (м. Рубіжне).

   26 лютого проведено наступні заходи:

  • семінари: «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті» у ПНВП «АРБАС» (м. Сєвєродонецьк), «Утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних площадок, наявності перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті» в Концерні радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Луганський філіал (м. Кремінна);
  • наради: «Утримання суб’єктами господарювання у безпечному технічному стані обладнання, машин і механізмів, деталі яких рухаються та/або обертаються» в ТДВ «УКРЗАЛІЗНИЧПРОМ» (м. Попасна), «Дотримання порядку при проведенні розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві» в ТОВ «ЛУГАТОП» (м. Рубіжне).

   27 лютого проведено семінар щодо праці неповнолітніх на підприємстві КП "Лисичанський завод залізобетоних виробів" та нарада: «Утримання суб’єктами господарювання у безпечному технічному стані обладнання, машин і механізмів, деталі яких рухаються та/або обертаються» в ТОВ "СПЕЦВАГОНКОМПЛЕКТ" (м. Попасна).

   Завдяки проведенню цих превентивних заходів співробітники підприємств області мали змогу обговорити з інспекторами ГУ Держпраці у Луганській області актуальні питання з охорони праці, що матиме позитивний вплив на профілактику виробничого травматизму.

Прочитано 295 раз Последнее изменение П'ятница, 01 Березень 2019 11:32
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии