UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 28 Лютий 2019 07:05

Інспектори ГУ Держпраці взяли участь в учбово-тренувальних заняттях працівників ПАТ «Луганськгаз»

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці взяли участь в учбово-тренувальних заняттях працівників ПАТ «Луганськгаз»

    Інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області протягом тижня – з 20 по 27 лютого, проведено ряд превентивних заходів, направлених на поліпшення стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах, що використовують природний газ.

    Зокрема, проведено наступні заходи:

  • 3 робочі наради на теми: «Стан охорони праці на підприємстві» з працівниками КП «Сєвєродонецьке теплокомуненерго», комунального дошкільного навчального закладу №1 «Теремок» Марківської селищної ради і Біловодського комунального закладу дошкільної освіти №2 «Веселка»;
  • 2 лекції на тему: «Стан безпечної експлуатації систем газопостачання» для працівників КДНЗ №1 «Теремок» Марківської селищної ради і Біловодського КДЗО №2 «Веселка»;
  • надано 4 консультації в двох консультаційних пунктах відділу для представників підприємств області.

    Також, згідно графіків ПАТ «Луганськгаз», представниками міжрайонних управлінь з експлуатації газового господарства за участю інспекторів ГУ Держпраці, проведено учбово-тренувальні заняття по плану локалізації-ліквідації можливих аварійних ситуацій із залученням служб районів.

IMG 20190221 102837 копия

    Під час занять, темою яких було «Запах газу в місцях масового скупчення людей» їх учасники відпрацювали на місцевостях різноманітні можливі аварії, пов’язані з загазованістю, вибухом, пожежею. Співробітники відділу державного нагляду в газовому комплексі приймали активну участь у заході, надаючи різноманітні ввідні данні аварійних ситуацій, з метою створення змодульованих аварій, максимально наближених до реальних умов. Наприкінці занять було розібрано дії аварійних бригад з їх подальшою оцінкою.

    Окрім цього, протягом тижня інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі проведено три позапланові перевірки стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області. Активна робота з проведення позапланових перевірок та превентивних заходів на підприємствах області триває.

 

Прочитано 323 раз Последнее изменение Четвер, 28 Лютий 2019 07:13
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация