UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 27 Лютий 2019 13:59

За участю фахівців ГУ Держпраці відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати у м. Сєвєродонеьцку

Оцените материал
(1 Голосовать)

За участю фахівців ГУ Держпраці відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати у м. Сєвєродонеьцку

    Фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області прийняли участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, а також забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, яке відбулось 26 лютого 2019 року у Сєвєродонецькій міській раді.

   Під час засідання розглядались причини виникнення, стан заборгованості із заробітної плати, та шляхи вирішення проблемних питань на таких підприємствах, як ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання АЗОТ», ДП «Хімтехнологія», ПрАТ «Сєвєродонецька міська друкарня», ТОВ «Оргнафтохім».

   Другим питанням на порядку денного засідання був розгляд виплати заробітної плати на рівні або нижче законодавчо встановленого мінімального розміру. На засіданні з цього питання заслуховувались представники Сєвєродонецького пенсійного фонду та керівники ТОВ «Ромашка», ПрАТ «Сєвєродонецька міська друкарня, у яких виявлені ознаки порушення законодавства про оплату праці, зокрема  порушення вимог законодавства про виплату мінімальної заробітної плати.

   На засіданні обговорювались шляхи вирішення проблемних питань, а також було наголошено роботодавцям на необхідності недопущення порушення законодавства про працю та прийняття відповідних рішень щодо посилення контролю за дотриманням законодавства в частині оплати праці.

 

Прочитано 130 раз Последнее изменение Середа, 27 Лютий 2019 14:01
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация