UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 22 Лютий 2019 11:17

Інспекторами ГУ Держпраці проведено нараду з працівниками ТОВ «Торговий Дім «Українські смоли»

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено нараду з працівниками ТОВ «Торговий Дім «Українські смоли»

    Інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області з метою популяризації питань охорони праці та виховання високої культури безпеки праці на підприємствах, піднаглядних відділу, проведена низка превентивних заходів.

   Зокрема, протягом тижня – з 18 по 22 лютого 2019р., проведено низку лекцій, семінарів та нарад за темами: «Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників», «Порядок забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту», «Організація системи охорони праці на підприємстві», «Основні положення ЗаконуУкраїни «Про об'єкті підвищеної небезпеки», «Порядок ідентифікації, декларування та обліку об'єктів підвищеної небезпеки». Також в порядку денному нарад розглядались такі питання, як стан виробничого травматизму на піднаглядних підприємствах та профілактика виробничого травматизму.

    Так, наприклад, 20 лютого 2019 року у ТОВ «Торговий Дім «Українські смоли», була проведена нарада за темою «Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників» (далі – Загальні вимоги). В заході взяли участь посадові особи та фахівці підприємства.

    В ході заходу інспекторами ГУ Держпраці було доведено, що Загальні вимоги встановлюють вимоги щодо створення безпечних і нешкідливих умов праці шляхом належного облаштування робочих місць і виробничих, санітарно-побутових та інших приміщень на підприємстві, безпечного використання працівниками засобів праці, забезпечення навчання працівників і залучення їх до вирішення питань охорони праці, регулювання взаємовідносин з охорони праці між підприємствами у випадку залучення до виконання робіт працівниками інших підприємств.

    В ході обговорення було звернуто увагу, що роботодавець повинен забезпечити повну і вичерпну інформацію працівників та їх уповноважених представників з питань охорони праці про можливі небезпечні ситуації на виробничих об'єктах підприємства, тому що в питаннях власної безпеки дуже важлива обізнаність працівників про потенційні небезпеки, шкідливі виробничі чинники, з якими працівники стикаються при виконанні своїх обов'язків. Також було відмічено, що у разі виникнення на підприємстві надзвичайних ситуацій і нещасних випадків роботодавець повинен вжити термінових заходів для евакуації працівників, надання першої медичної допомоги потерпілим, локалізації і ліквідації аварії або пожежі, за необхідності залучити зовнішні служби невідкладної медичної допомоги. Також з учасниками наради було обговорено питання стану виробничого травматизму на піднаглядних підприємствах та профілактика виробничого травматизму на підприємстві.

    Під час наради присутні задавали інспекторам ГУ Держпраці ряд додаткових питань з різноманітних аспектів охорони праці, які були розглянуті, на які присутні отримали вичерпні відповіді. Завдяки цьому заходу його учасники оновили та доповнили свої знання з питань охорони праці, що матиме позитивний вплив на профілактику травматизму на підприємстві. 

Прочитано 223 раз Последнее изменение П'ятница, 22 Лютий 2019 11:19
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация