Версия для печати
П'ятница, 22 Лютий 2019 09:40

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

    З 14 по 20 лютого 2019 року фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, а саме: проведено 7 нарад, 5 семінарів та 3 позапланові перевірки.

   В ході зазначених заходів з посадовими особами та працівниками ДП «Сєвєродонецький авторемзавод», КП «Креміннатеплокомуненерго», ТОВ «Агрегатбуд», ТОВ «ЛАТЄСТ», ПП «Билмаст», ТОВ «Ритм», ТОВ «Техмашпром» та інших підприємств були обговорені питання організації виконання ремонтних робіт в електроустановках, правила охорони праці під час холодного оброблення металів, правила охорони праці під час робіт на висоті, правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт, порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями та інші важливі питання , які стосуються охорони праці на підприємстві.

  З 14 по 15 лютого тривала позапланова перевірка дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у трансформаторній підстанції ТП-1110/6кВ в частині перевірки питань у відповідності до звернення Лисичанського КАТП 032806. Також у цей період була проведена позапланова перевірка токарно-фрезерній дільниці ТОВ «РОКБА».

    Під час проведення позапланових перевірок була звернута особлива увага керівників суб′єктів господарювання на охорону життя і здоров’я усіх працівників, на необхідності підтримки належних, безпечних, нешкідливих і здорових умов праці персоналу у процесі їх трудової діяльності, на своєчасність проведення заходів для поліпшення стану охорони праці.

    Під час проведення превентивних заходів та позапланових перевірок з працівниками підприємств обговорюються саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговорюючи актуальні питання з охорони праці, фахівці ГУ Держпраці надають компетентну та вичерпну інформацію та звертають увагу робітників на необхідність приділення особливої уваги тим, чи іншим аспектам охорони праці.        

            

 

Прочитано 280 раз Последнее изменение П'ятница, 22 Лютий 2019 09:42
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии