UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 21 Лютий 2019 08:06

Роман Чернега взяв участь у міжнародному семінарі з протидії торгівлі людьми

Оцените материал
(0 голосов)

Роман Чернега взяв участь у міжнародному семінарі з протидії торгівлі людьми

   Роман Чернега  взяв участь у семінарі „Торгівля людьми з метою трудової експлуатації: комплексний підхід до вирішення проблеми”, який  організовано та проведено Мінсоцполітики у співпраці з ОБСЄ за підтримки офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні  та Інтерполу. Під час заходу представники національних інституцій України та інші 8 країн-учасниць Організації з безпеки і співробітництва в Україні (далі – ОБСЄ) обговорили проблему торгівлі людьми.

   Обмін досвідом боротьби з торгівлею людьми з орієнтацією на трудову експлуатацію дев’яти держав-учасниць ОБСЄ стало основним напрямом міжнародного дводенного семінару, який проходить у м. Києві. Досвідчені інспектори праці, працівники поліції, прокурори, з України, Німеччини, Франції, Італії, Литви, Польщі, Швеції, Чехії та Туреччини обмінялися інформацією та передовою практикою, працюючи над конкретними справами, що стосуються торгівлі людьми.

   Загальна мета семінару – поліпшення міжнародного співробітництва та сприяння спільним розслідуванням випадків торгівлі людьми, покладаючись на всіх компетентних національних суб’єктів.

http://dsp.gov.ua/roman-cherneha-vziav-uchast-u-mizhnarodnomu-seminari-z-protydii-torhivli-liudmy/

 

Прочитано 169 раз Последнее изменение Четвер, 21 Лютий 2019 08:11
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация