UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 20 Лютий 2019 09:18

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у роботі Державної кваліфікаційної комісії для проведення атестації за професією «Електрослюсар підземний»

Оцените материал
(5 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у роботі Державної кваліфікаційної комісії для проведення атестації за професією «Електрослюсар підземний»

   Керуючись Положенням про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства освіти України від 31 грудня 1998р №201/469, посадові особи Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області прийняли участь у роботі Державної кваліфікаційної комісії для проведення атестації за професією «Електрослюсар підземний». Головами комісій були призначені головні механіки шахт ім. Д.Ф. Мельникова та ім. Г.Г. Капустіна.

IMG 0266

    14 лютого 2019р. в приміщенні Державного професійно-технічного навчального закладу «Привільський професійний ліцей» 12 випускників захищали свої дипломні проекти за наступними темами: «Влаштування та безпечна експлуатація комутаційних апаратів ПВІ-125, ПВІ-250, АФВ», «Влаштування та безпечна експлуатація стрічкових конвеєрів 1Л-100К, 3Л-100У», «Влаштування та безпечна експлуатація скребкових конвеєрів СП-202, СП-250», «Влаштування та безпечна експлуатація електровозів АМ-8Д», «Влаштування та безпечна експлуатація маслостанції СНТ-32» «Влаштування та безпечна експлуатація ручної машини СЕР -19М» та ін. Крім того, студенти у процесі навчання по професії «електрослюсар підземний» отримали додаткову спеціальність «електрогазозварник» та «машиніст електровозу».

    Після закінчення захисту дипломних проектів працівники Управління гірничого нагляду провели нараду з членами кваліфікаційної комісії. Рішенням Державної комісії студентам ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей» були присвоєні третій та четвертий розряди за обраною професією.

    Голови державних кваліфікаційних комісій запросили молодих спеціалістів на роботу за обраними професіями на свої шахти, та розповіли про особливості обраної юнаками професії «електрослюсар підземний», «електрогазозварник», «машиніст електровозу», їх значенні і ролі в суспільстві та можливості майбутніх гірників.

    Підбив підсумки заходу, виступивши з заключним словом директор навчального закладу, який звернув увагу присутніх, що охорона праці є важливим предметом, який вивчають учні за усіма професіями і яка є запорукою безпечної та безаварійної праці.

 

Прочитано 196 раз Последнее изменение Середа, 20 Лютий 2019 09:25
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация