UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 14 Лютий 2019 15:00

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

   Інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області протягом тижня – з 06 по 13 лютого 2019р. проведено ряд превентивних заходів, направлених на поліпшення стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах, що використовують природний газ. А саме:

  • 3 робочі наради: в ТОВ «Фотексгаз» на тему: «Вимоги безпечної експлуатації систем газопостачання (зріджений газ)», у МКП «Марківський комунальник» на тему: «Стан безпечної експлуатації систем газопостачання» і у Старобільському МРУЕГГ на тему: «Стан охорони праці на підприємстві»;
  • 1 семінар у ТОВ «Старкон» на тему «Стан безпечної експлуатації систем газопостачання»;
  • 2 лекції: в ТОВ «Старкон», Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка на теми: «Дотримання правил безпеки при використанні газу у побуті»;
  • 4 консультації представникам підприємств області в двох консультаційних пунктах відділу.

    З 08.02.2019 по 12.02.2019р. та з 07.02.2019 по 11.02.2018р. у зв҆язку зі зверненнями керівників суб҆єктів господарювання, за участю представників відділу державного нагляду в газовому комплексі проведено позапланові перевірки стану охорони праці та промислової безпеки у МКП «Марківський комунальник» та у ВКПП «Термо - Златополь». Керівникам суб'єктів господарювання видано обов’язкові до виконання приписи для усунення виявлених в ході перевірок порушень.

     Активна робота з організації та проведення превентивних заходів, направлення на поліпшення стану охорони праці та попередження виникнення виробничого травматизму на підприємствах області триває.

 

Прочитано 237 раз Последнее изменение Четвер, 14 Лютий 2019 15:02
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация