UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 14 Лютий 2019 09:50

Інспектор ГУ Держпраці взяв участь у семінарі для працівників клубних закладів Новопсковського району

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектор ГУ Держпраці взяв участь у семінарі для працівників клубних закладів Новопсковського району

   Нещодавно в Новопсковському районному Центрі культури та дозвілля за участю інспектора відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області відбувся семінар для працівників клубних закладів Новопсковського району в рамках школи клубної майстерності «Пошук. Творчість. Перспектива».

   Під час заходу інспектор ГУ Держпраці ознайомив присутніх з результатами аналізу виробничого травматизму за 2018 рік, інформацією про причини та наслідки нещасних випадків виробничого характеру, які трапилися на підприємствах соціально-культурної сфери Луганської області в 2018 році. Було обговорено заходи попередження подібних нещасних випадків у 2019 році.

   Також увагу присутніх було акцентовано на стані охорони праці в закладах соціально-культурної сфери Луганської області, зокрема, присутніх було поінформовано про функції Державної служби України з питань праці, а також нагадано основні вимоги до змісту, побудови і викладення інструкцій з охорони праці, що діють в межах підприємств.

  

              

 

Прочитано 213 раз Последнее изменение Четвер, 14 Лютий 2019 09:52
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация