UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 11 Лютий 2019 14:40

З працівниками ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ» обговорено профілактику виробничого травматизму в зимовий період

Оцените материал
(1 Голосовать)

З працівниками ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ» обговорено профілактику виробничого травматизму в зимовий період

    В зимовий період через складні погодні умови значно підвищується можливість настання нещасних випадків на виробництві.

   Так, наприклад, у ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ» у 2019 році сталося вже два нещасних випадки, пов’язаних з виробництвом, а саме: 21 січня 2019 року комірник цеху централізованого ремонту під час виконання своїх посадових обов’язків рухалася по території підприємства по автомобільній дорозі, тому що тротуар був вкритий снігом, підслизнулася та впала, вдарившись головою. В результаті падіння вона отримала закриту черепно-мозкову травму.

   Основною причиною нещасного випадку було невиконання посадових обов’язків начальником цеху централізованого ремонту, який не забезпечив виконання підлеглим персоналом розпоряджень по очистці тротуарів та пішохідних доріжок від снігу, що призвело до травмування працівника.

   За результатами розслідування було розроблено низку заходів щодо усунення причин настання нещасного випадку, але це не допомогло уникнути наступного випадку. Вже за тиждень – 28 січня 2019 року, на підприємстві знову стався нещасний випадок, пов'язаний з падінням працівника підприємства під час пересування.

   Завідувач складом ремонтно-механічному цеху на доріжці виходу з адміністративного корпусу, яка була оброблена протиковзким матеріалом поверх ділянок льоду, підсковзнулася і впала. В результаті падіння постраждала отримала тяжку травму лівого стегна. Однією із причин нещасного випадку є не застосування завідувачем складом спеціального взуття, яке було видано їй згідно затверджених норм.

   Враховуючи це, працівниками відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області було організовано низку превентивних заходів з посадовими особами структурних підрозділів ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ».

   Так, 06 лютого 2019 року було організовано проведення наради з посадовими особами ремонтно-механічному цеху ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ», за тематикою, пов’язаною з причинами настання нещасного випадку.

   На нараді розглядалися питання забезпечення працівників засобами індивідуального захисту. Учасники наради обговорили організацію видачі спецодягу та спецвзуття, порядок їх застосування працівниками під час виконання робіт та виконання своїх службових обов’язків. Фахівцями ГУ Держпраці було надано роз’яснення, як правильно вести оформлення особливих карток видачі спецодягу.

   Після обговорювання зазначених питань, були визначені заходи, направлені на недопущення подібних нещасних випадків в подальшому. Особливу увагу приділити необхідності застосування персоналом підприємства спеціального одягу, спеціального взуття під час роботи у зимовий період.

    Наприкінці наради фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області було запропоновано провести позапланові інструктажі з працівниками складського господарства, тому що саме з цими робітниками трапляються нещасні випадки. В більшості своїй вони пов’язані з незастосуванням спеціального одягу та взуття під час виконання своїх службових обов’язків.

 

Прочитано 301 раз Последнее изменение Понеділок, 11 Лютий 2019 14:42
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация