UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 05 Лютий 2019 14:16

Інспектори ГУ Держпраці провели виїзний прийом громадян у м. Золоте-1

Оцените материал
(2 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели виїзний прийом громадян у м. Золоте-1

    04 лютого 2019р. головними держаними інспекторами відділу експертизи умов праці Управління з питань праці Головного управлінням Держпраці у Луганській області був проведений виїзний прийом громадян на віддалене робоче місце, згідно графіку роботи в інформаційно-консультаційному пункті, розташованому у м. Золоте-1 (Попаснянський район).

    Питання які розглядались під час прийому громадян:

  1. Порядок застосування Списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 461;
  2. Надання пільг та компенсації за роботу у шкідливих умовах, а саме: надбавки до тарифної ставки (окладу) за роботу в шкідливих і особливо шкідливих умовах праці та надання щорічних додаткові відпустки. Також передбачено надання додаткової відпустки працівникам з ненормованим робочим днем;
  3. Пільгові пенсії згідно із Законом «Про пенсійне забезпечення» надаються за результатами атестації робочих місць за Списком №1 професій для працівників, які працюють на підземних роботах, на роботах із шкідливими умовами праці та в гарячих цехах.

    Завдяки проведенню цього виїзного прийому громадян, мешканці м.Золоте-1 змогли отримати відповіді на актуальні для них питання від фахівців Головного управління Держпраці у Луганській області.

 

Прочитано 275 раз Последнее изменение Вівторок, 05 Лютий 2019 14:18
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация