UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 04 Лютий 2019 14:32

ГУ Держпраці інформує щодо процедури продовження терміну проведення розслідування нещасного випадку на виробництві

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці інформує щодо процедури продовження терміну проведення розслідування нещасного випадку на виробництві

    Головне управління Держпраці у Луганській області надає роз'яснення щодо процедури продовження терміну роботи комісії з проведення розслідування  нещасного випадку на виробництві.
  У разі виникнення потреби у проведенні лабораторних досліджень, експертиз, випробувань для встановлення обставин і причин настання нещасного випадку строк розслідування нещасного випадку може бути продовжений роботодавцем, який створив комісію, за письмовим погодженням з Головним управлінням Держпраці у Луганській області (далі - Головне управління).

    З цією метою роботодавець своєчасно письмово звертається до Головного управління з обґрунтуванням неможливості завершити протягом 3-х робочих днів розслідування нещасного випадку у зв'язку з відсутністю документів (пояснення, висновки компетентних органів та установ і т. п.), необхідних для встановлення обставин і причин настання нещасного випадку та прийняття комісією рішення щодо його класифікації. До листа на продовження необхідно додати копію документа, який свідчить про необхідність строку продовження розслідування нещасного випадку.

    Головне управління за результатами розгляду звернення роботодавця приймає рішення щодо продовження розслідування на строк до 30 календарних днів.

  У разі неможливості з об'єктивних причин завершити розслідування в термін, узгоджений з посадовою особою територіального управління, його термін продовжується повторно за аналогічною схемою.

 

Прочитано 234 раз Последнее изменение Понеділок, 04 Лютий 2019 14:34
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация