UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 29 Січень 2019 11:54

Держпраці та Держпродспоживслужба домовилися про спільні дії у сфері детінізації зайнятості та доходів населення

Оцените материал
(0 голосов)

Держпраці та Держпродспоживслужба домовилися про спільні дії у сфері детінізації зайнятості та доходів населення

     Державна служба України з питань праці і Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів домовилися координувати спільні дії в питанні запобігання випадкам неофіційної праці.

     Необхідність розвитку співпраці між обома органами центральної влади стала очевидною після перевірок Держпродспоживслужбою операторів ринку, у ході яких інспектори фіксували непоодинокі випадки порушення не лише санітарного законодавства, зокрема відсутність медичних оглядів у працівників, але й факти нелегального працевлаштування, що створює додаткові ризики для споживачів.

    Для оперативного реагування на такі факти Держпродспоживслужба та Держпраці спільним дорученням зобов’язали свої територіальні органи скоординувати дії щодо обміну інформацією про порушення роботодавцями вимог чинного законодавства про працю та зайнятість населення, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи із застосування законодавчих норм та положень, залучення спеціалістів до участі у роботі комісій, робочих груп, проведення комплексних заходів державного нагляду, обміну досвідом тощо.

   На виконання доручення керівники головних управлінь в областях Держпродспоживслужби та Держпраці провели ряд робочих зустрічей із зазначених питань, за результатами яких були підписані меморандуми та угоди про співробітництво, а також погоджені плани подальших спільних дій.

http://dsp.gov.ua/derzhprodspozhyvsluzhba-ta-derzhpratsi-domovylysia-pro-spilni-dii-u-sferi-detinizatsii-zainiatosti-ta-dokhodiv-naselennia/

 

Прочитано 172 раз Последнее изменение Вівторок, 29 Січень 2019 11:59
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация