UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 29 Січень 2019 11:46

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

    Інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області протягом тижня – 23 по 29 січня 2019р. проведено ряд превентивних заходів, направлених на поліпшення стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах, що використовують природний газ.

   Зокрема, проведено: 4 робочі наради, 2 семінари, 2 лекції, надано 4 консультації в двох консультаційних пунктах області. В ході зазначених заходів з працівниками підприємств, установ та організацій області було розглянуто ряд актуальних питань щодо охорони праці при експлуатації газового обладнання.

     22.01.2019р. по 24.01.2019 у зв’язку зі зверненням керівника суб’єкта господарювання, за участю представника відділу державного нагляду в газовому комплексі проведено перевірку стану охорони праці та промислової безпеки у КП «Сватове - тепло».                                    

    Також 24.01.2019 року було залучено представника відділу державного нагляду в газовому комплексі до участі в комісії з перевірки знань працівників та посадових осіб в Луганській філії ДП «Донецький ЕТЦ».

    В подальшому продовжена робота з виконання графіків, а також з організації та проведення превентивних заходів на суб’єктах господарювання, що виконують роботи на висоті.

 

Прочитано 289 раз Последнее изменение Вівторок, 29 Січень 2019 11:49
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация