Версия для печати
Четвер, 24 Січень 2019 13:23

Інспекторами ГУ Держпраці проведено лекцію та круглий стіл зі студентами та викладачами Луганського державного медичного університету

Оцените материал
(4 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено лекцію та круглий стіл зі студентами та викладачами Луганського державного медичного університету

    Головними державними інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі та відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв'язку Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області 23 січня 2019 року проведено круглий стіл та лекція у Державному закладі «Луганський державний медичний університет» (м. Рубіжне)
    Заходи були спрямовані на дотримання учнями вищих навчальних закладів Луганської області правил безпеки при використанні газу у побуті. Студентам та викладачам Державного закладу «Луганський державний медичний університет» була доведена інформація щодо статистичних даних про настання аварій, пов’язаних з використанням газу в побуті, та їх наслідки, про небезпечний вплив на людину продуктів горіння природнього газу, дію угарного газу на організм людини. 
    Учасникам заходів було наголошено на небезпеці, яка існує під час експлуатації газовикористовуючих приладів і пристроїв, апаратів та агрегатів, які використовують газ як паливо для приготування їжі, гарячого водопостачання та опалення. Інспектори ГУ Держпраці звернули увагу присутніх на важливості своєчасної перевірки димових та вентиляційних каналів, та надали низку роз’яснень щодо дотримання правил безпеки при використанні газу в побуті.
    Наприкінці заходів інспектори ГУ Держпраці у Луганській області відповіли на питання присутніх. Проведення таких заходів було вкрай актуальним, адже всі слухачі лекції та учасники круглого столу щодня користуються газом у побуті, а отже оновлення та доповнення їх знань з правил безпеки при використанні газових приладів є вкрай важливим для запобігання нещасних випадків. 

 

Прочитано 339 раз Последнее изменение Четвер, 24 Січень 2019 13:31
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии