UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 24 Січень 2019 08:15

Інспекторами ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів на підприємствах області

    Інспекторським складом відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області в періоді з 17 по 23 січня 2019р. були проведені планові превентивні заходи, спрямовані на підвищення рівня знань посадових осіб та персоналу підприємств області з охорони праці та промислової безпеки. Протягом даного періоду в  піднаглядних відділу підприємствах проведено ряд планових превентивних заходів в кількості трьох семінарів, восьми нарад та однієї лекції.

    В ході зазначених заходів з  керівниками  підприємств:  ПНПП «Вікан»  (м. Сєвєродонецьк), ПМП «Принт», ТОВ «Агрегатбуд» (м. Рубіжне), підняли питання з атестації робочих місць за умовами праці. З таких тем, як  «Дотримання правил  охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями» та  «Дотримання правил  охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями»  проведено наради в ФОП Сердечний С. І. (м. Рубіжне), ТОВ «ТЕПЛОТЕХ СД» та ДП «Сєвєродонецький авторемзавод» (м. Сєвєродонецьк).

    Також було проведено семінари та наради щодо дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках, а саме: порядок видачі нарядів-допусків та дозволів на підготовку робочого місця, підготовку робочого місця та допуск працівників до роботи у ТОВ НВП «Телсис»  (м. Сєвєродонецьк) та у Попаснянському районному водоканалі. Питання по запобіганню праці неповнолітніх були підняті під час превентивних заходів у ПАТ «Регенерат», КЗ «Лисичанський водоканал» (м. Лисичанськ), ТОВ НВО «СЗХНО» (м. Сєвєродонецьк). З посадовими особами цих підприємств було обговорено контроль, відповідальність та ризики в зв'язку з цим питанням.

    Під час проведення превентивних заходів з працівниками підприємств були обговорені саме ті аспекти безпечного ведення  робіт з охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Активна робота з проведення таких заходів триває.  

 

Прочитано 244 раз Последнее изменение Четвер, 24 Січень 2019 08:17
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация