UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 21 Січень 2019 14:43

В ГУ Держпраці проведено технічне навчання

Оцените материал
(3 голосов)

В ГУ Держпраці проведено технічне навчання

  18 січня 2019 року співробітниками сектору ринкового нагляду відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганські області було проведено технічне навчання для працівників Управління гірничого нагляду з наступних питань:

  1. Моніторинг нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві у сфері ринкового нагляду;
  2. Мінімальні вимоги безпеки і охорони здоров'я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту у сфері ринкового нагляду.

  Увагу працівників Управління гірничого нагляду було акцентовано на виявленні нехарчової продукції, зокрема засобів виробництва та засобів індивідуального захисту, яка стала основною або супутньою причиною настання нещасного випадку на виробництві.

   Також було роз’яснено Закон України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», Закон України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності», визначено пріоритетні напрямки взаємодії органів державного ринкового нагляду та працівників Управління гірничого нагляду. Обговорено «Мінімальні вимоги безпеки і охорони здоров'я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці» відповідно до Наказу Міністерства соціальної політики України від 29.11.2018 р. №1804, про вимоги до засобів індивідуального захисту у відповідності до «Технічного регламенту засобів індивідуального захисту», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2008 р. за N 761.

    Після виступу доповідачі та слухачі обмінялися думками щодо оприлюдненої інформації.

 

Прочитано 278 раз Последнее изменение Понеділок, 21 Січень 2019 14:47
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация