UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 18 Січень 2019 09:01

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів з працівниками підприємств області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів з працівниками підприємств області

    Відділом державного нагляду в енергетиці, в металургії та машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області в періоді з 10 по 16 січня 2019р. були проведені планові превентивні заходи, спрямовані на підвищення рівня знань посадових осіб та персоналу, з охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області.

    Протягом даного періоду з керівниками таких підприємств, як ПрАТ «КОТЛООЧИСТКА», ТОВ НКП «Технотрейд», ТОВ "ВИРОБНИЧО БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "ПРОФІЛЬ" (м. Сєвєродонецьк) були обговорені питання атестації робочих місць за умовами праці. Також було проведено ряд нарад щодо дотримання порядку проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці у ФОП Бондаренко І. Л. та ФОП Шаповалов П. О. (м. Рубіжне) та щодо правил охорони праці під час штампувальних робіт у ДП «Сєвєродонецький авторемзавод», ТОВ «ЛАТЄСТ». Було прочитано дві лекції щодо організації безпечного виконання суб’єктами господарювання робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою понад 1000 В для працівників Сєвєродонецького заводу хімічного не стандартизованого обладнання.

    Окрім проведення превентивних заходів, фахівцями відділу 15 та 16 січня було проведено позапланову перевірку стану охорони праці в ДП «Сєвєродонецький ремонтний завод», під час якої було виявлено 16 порушень, згідно яких суб'єкту господарювання було видано припис та строки його виконання.

                                                                              

 

Прочитано 320 раз Последнее изменение П'ятница, 18 Січень 2019 09:04
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация