UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 17 Січень 2019 08:42

При управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області проведено засідання Громадської Ради

Оцените материал
(4 голосов)

При управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області проведено засідання Громадської Ради

    На виконання вимог Постанови КМУ від 03.11.2010р. №990 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, налагодження ефективної взаємодії між органами управління з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері промислової безпеки та охорони праці, організації виконання правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних, соціально-економічних заходів, направлених на попередження нещасних випадків і аварій на виробництві, при управлінні гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області 11 січня 2019 року проведено засідання Громадської Ради спеціалістів з охорони праці вугільних підприємств ДП «Первомайськвугілля» і ПАТ «Лисичанськвугілля» з представниками професійних спілок та їх об’єднань.

    Відповідно до порядку денного були розглянуті наступні питання:

  1. Підсумки роботи вугільних підприємств Луганської області по створенню безпечних умов праці та показники допущеного травматизму на виробничих об’єктах відокремлених підрозділів ДП «Первомайськвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля».
  2. Про нову Концепцію реформування системи управління охороною праці в Україні та заходи до її впровадження на вугільних підприємствах.
  3. Пропозиції щодо питань для розгляду на засіданнях Громадської Ради спеціалістів з охорони праці вугільних підприємств ДП «Первомайськвугілля» і ПАТ «Лисичанськвугілля» у 2019 році.

 

Прочитано 217 раз Последнее изменение Середа, 16 Січень 2019 18:45
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация