UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 17 Січень 2019 08:25

Фахівці ГУ Держпраці завершили розслідування нещасного випадку з працівником шахти ім. Капустіна

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці завершили розслідування нещасного випадку з працівником шахти ім. Капустіна

   В Головному управлінні Держпраці у Луганській області закінчено спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, що стався 23 грудня 2018 року з гірником підземним у Відокремленому підрозділі «Шахта ім. Г.Г.Капустіна» ПАТ «Лисичанськвугілля».

   Комісія зі спеціального розслідування дійшла до висновку, що основною причиною нещасного випадку з тяжкими наслідками є порушення технологічного процесу. Для попередження нещасних випадків у подальшому, спеціальною комісією розроблені та запропоновані заходи щодо усунення причин настання вказаного нещасного випадку.

   Вивчивши технічну документацію, опитавши свідків та інших осіб, причетних до нещасного випадку, з’ясувавши обставини та причини нещасного випадку, керуючись підпунктом 1 пункту 15 «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011року №1232, комісія зі спеціального розслідування дійшла до висновку, що вказаний нещасний випадок з тяжкими наслідками пов’язаний з виробництвом та береться на облік Відокремленим підрозділом «Шахта ім. Г.Г.Капустіна» ПАТ «Лисичанськвугілля».

    На потерпілого працівника Відокремленого підрозділу «Шахта ім. Г.Г.Капустіна» ПАТ «Лисичанськвугілля» складено акт за формою Н-1. Також за результатами спеціального розслідування до адміністративної відповідальності притягнуто 5 робітників, дії яких привели до настання нещасного випадку.

 

Прочитано 329 раз Последнее изменение Середа, 16 Січень 2019 18:28
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация