UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 16 Січень 2019 08:13

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду з роботодавцями у сфері пасажирських перевезень

Оцените материал
(2 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду з роботодавцями у сфері пасажирських перевезень

    15 січня 2019 року фахівцями Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області була проведена нарада на тему: «Щодо легалізації та оплати праці. Можливі порушення та їх наслідки».

  У заході взяли участь: керівництво Головного управління Держпраці у Луганській області, керівництво та інспекторський склад Управління з питань праці Головного управління, представники Федерації профспілок Луганської області, Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради, роботодавці у сфері пасажирських перевезень.

    В ході проведення заходу до відома роботодавців було доведено розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 649-р “Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”, яким передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

  Також було наголошено на необхідності легального оформлення трудових відносин з найманими працівниками та на відповідальності у разі порушення трудового законодавства.

    Одним з питань, що розглядалось на нараді, було питання щодо врахування в роботі коефіцієнтів міжпосадових співвідношень на підприємствах автомобільного транспорту у відповідність до вимог Галузевої угоди між Міністерством інфраструктури України, Федерацією роботодавців транспорту України, спільним представницьким органом Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України і Всеукраїнської незалежної профспілки працівників транспорту у сфері автомобільного транспорту на 2013-2015 роки, зареєстрованої Міністерством соціальної політики України від 25 липня 2013 року № 24.

 

Прочитано 379 раз Последнее изменение Середа, 16 Січень 2019 08:48
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация