UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 14 Січень 2019 06:34

Посадовець ГУ Держпраці взяла участь у засіданні комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати та соціальних виплат

Оцените материал
(0 голосов)

Посадовець ГУ Держпраці взяла участь у засіданні комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати та соціальних виплат

    10 січня 2019 року в Лисичанській міській раді пройшло засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, які сприяють легалізації найманої праці.

   В роботі комісії взяла участь посадова особа Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області, керівники та спеціалісти структурних підрозділів міської ради, Державної податкової інспекції у м. Лисичанську, Лисичанського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області, міського управління Пенсійного фонду України та відділу статистики у м. Лисичанську.

   На порядку денному стояли питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на підприємствах, а також легалізація зайнятості та заробітної плати, дотримання норм законодавства в частині мінімальної зарплати, підвищення рівня оплати праці.

    Запрошений на засідання комісії директор Лисичанського КАТП 032806 доповів про ситуацію на підприємстві. Він зазначив, що основною причиною заборгованості із виплати заробітної плати є скрутне фінансове становище підприємства, адже основним джерелом доходів КАТП 032806 є оплата населення за надані послуги, яка складає, за даними аналізу, менше 50% від нарахувань. При цьому на підприємстві розроблено план виходу з існуючої кризи на 2019 рік і ведеться жорсткий контроль за витратами господарської діяльності.

    В.о. головного інженера КП ЛМР «Електроавтотранс» звітував перед комісією щодо ситуації, внаслідок якої працівники підприємства не отримують заробітну плату, а підприємство не робить відповідні відрахування. Відповідне складне становище пов’язане з недофінансуванням підприємства з міського бюджету, тому що коштів від продажу квитків не вистачає для фонду заробітної плати. Члени комісії надали пропозиції щодо складання чіткого плану виходу з кризового становища.

 

Прочитано 233 раз Последнее изменение Середа, 16 Січень 2019 08:10
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация