UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 10 Січень 2019 12:09

Протягом 2018 року інспекторами ГУ Держпраці надано ряд консультацій працівникам підприємств області

Оцените материал
(1 Голосовать)

Протягом 2018 року інспекторами ГУ Держпраці надано ряд консультацій працівникам підприємств області

 

    Працівниками відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області протягом 2018 року проведена низка превентивних заходів, у тому числі консультацій працівникам підприємств з питань охорони праці, що є одним із важливих напрямів роботи відділу.

    Протягом 2018 року працівниками відділу було надано 180 кваліфікованих консультацій та роз’яснень, що стосуються питань охорони праці, особам, які звернулися до інформаційно-консультативних центрів відділу державного нагляду в газовому комплексі. Порушені громадянами питання найчастіше стосувалися:

  • змін до законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці;
  • проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці;
  • галузевих Правил (наприклад Правил безпеки систем газопостачання);
  • отримання, продовження та припинення дії дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки;
  • надання декларацій відповідності матеріально-технічної бази підприємств вимогам законодавства з питань охорони праці, безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації технологічного устаткування, газовикористовуючого обладнання, його технічних оглядів та ремонтів;
  • порядку проведення розслідування аварій, пов’язаних з використанням газу в побуті.

    Консультації надавались головними державними інспекторами відділу з відміткою у журналах обліку консультацій. Нагадуємо, що Консультативні центри, які діють при відділі державного нагляду в газовому комплексі, розташовані за адресами: смт. Марківка, вул. 20 Років Перемоги, 50, каб. 206; м. Сєвєродонецьк, вул. Пивоварова, 5, корпус 155а, каб. 14; смт. Новопсков, вул. Новорозсошанська, 43-а.

    Надання консультацій, що проводяться у центрах при відділі державного нагляду в газовому комплексі, дає змогу отримати працівниками підприємств важливу інформацію та набути необхідних знань з охорони праці для застосування їх у своїй повсякденній роботі.

Прочитано 242 раз Последнее изменение Четвер, 10 Січень 2019 12:12
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация